Translate

Doporučuji

Na této stránce bych Vám rád stručně představil služby, které doporučuji a díky využití referral odkazů mi můžete poděkovat například za užitečné tipy. Využitím některého z těchto odkazů a následným používáním některé ze služeb často získáváte velice zajímavé bonusy či odměny, záleží na podmínkách každé služby a momentálním nastavení jejich programu.

Podrobněji se k jednotlivým službám rozepisuji (nebo budu) v jednotlivých příspěvcích. Příspěvky týkající se doporučení budou také označeny příslušným štítkem.

👉Mintos
Na této P2P platformě už nějakou dobu investuji a jednoznačně doporučuji zařadit P2P půjčky, konkrétně Mintos, do Vašeho investičního portfolia. Nejen z důvodu lepší diverzifikace, ale především díky skvělému úročení Vašich aktiv i s ohledem na riziko. 

Po negativních zkušenostech s Revolutem návrat zpět k důvěryhodnějšímu TW. Při vyšších objemech ušetříte mnoho také oproti Revolutu. Jednoznačně doporučuji pro převody měn, platby v cizích měnách, přesvěčte se sami ve Vašem internetovém bankovnictví.

Po mých zkušenostech s různými brokery je tento broker pro Evropana uvažujícího nad US akciemi zřejmě jedna z nejlepších voleb. Jakmile si vžijete MetaTrader (který podporuje také mnoho jiných brokerů), těžko se budete loučit. 

👉FinViz
Pro mne jednoznačně nejpřehlednější web, bez kterého bych se již těžko obešel. Nabízí přehled o akciových trzích, komoditách, forexu, kryptoměnách, shromažďuje zprávy z webů, atp. Naleznete zde vše na jednom místě. Především jejich screener akcií je TOP.

👉Network Marketing
Není-li Vám svět investic, spekulací, akcií vlastní, nebo nemáte dostatek prostředků pro smysluplné investování, ale přesto toužíte po finanční nezávislosti a jste ochotni na tom pracovat, popřemýšlejte o MLM.

Pokud mne chcete odměnit, či poděkovat kafíčkem, pivečkem nebo snad rohlíkem 😄 a máte rádi technologie, decentralizaci jako já, zde uvádím svou Bitcoin (BTC) adresu. Děkuji.


3JWc7zcKs84DBPAQN1X5Q36RcVCnMM8CYV