Translate

Úvod

Mým cílem je vytvořit užitečný, osobitý blog o moderním globálním investování. Potkalo mne mnoho hloupých ztrát a omylů, tak jako většinu investorů ve svých začátcích. Před některými zde varuji, z jiných pramení tento blog.

Mám rád techniku a snažím se ji využívat ve svůj prospěch. V dnešní době mají běžní investoři oproti dřívějšku neuvěřitelné možnosti, ale jsme přesyceni zprávami a těmito možnostmi všeho možného druhu, že je velice náročné vyfiltrovat ty opravdu užitečné. Lidé jsou někdy až příliš opatrní, nedůvěřiví. Občas stojí za to otevřít se novým věcem a začít myslet vlastní hlavou.

Tento blog jsem založil především proto, abych se podělil o zkušenosti v investování, obchodování a také ztrát všeho možného druhu. O informace, které jsem načerpal z knih, vlastními zkušenostmi a také pokusy a omyly. Byl bych upřímně rád, kdyby byl tento blog lidem prospěšný a po skutečných výsledcích si na něj vzpomněli.

Většina zde použitých "mouder" je převzato z knih, které mi utkvěly v paměti. Nějakým způsobem se do ni vryly nebo jsem si je poznamenal, protože je podporují také mé zkušenosti. Ovšem uvádět zdroj ke každé z myšlenek je pro mne nereálné, protože množství různých zdrojů je pestré. Tímto se jejich autorům omlouvám. Jedná se o směsici vlastních, ale také převzatých ideí, postupů a zkušeností.

Osobní informace zde o sobě uvádět nebudu. Dopřeji si luxus "anonymity" v dnešní době, kdy máme stále méně soukromí. Má osoba, soukromí, na zde uvedené informace nemá žádný vliv, ani místo, protože se již věnuji především online globálnímu investování. To samozřejmě neplatí pro mé partnery.

Stejně tak Vám zde mohu poskytnout falešný profil úspěšného investora, manažera nebo podnikatele. Pro Vás to není podstatné, pouze informace zde uvedené a Váš vlastní úsudek jsou důležité.

Kdo touží po finanční svobodě a nezávislosti, hledá tak dlouho, až tu správnou cestu najde. Bohužel, ve většině případů, před tím přichází spousta pádů (ztrát) a s tímto bych Vám chtěl alespoň trochu pomoci.

Nic za tyto informace, pro mne osobně drahé, nežádám. Všechny informace jsou dostupné bez nutnosti registrace, zasílání mi Vašich mailů, kontaktů za skvělé e-booky, atp. 

Nepotřebuji sbírat Vaše data, jsem v pohodě.. 

Věřím, že to a také web bez otravných reklam oceníte.

Přeji Vám mnoho úspěchů na cestě k finanční nezávislosti 😎.